Každý, kdo vlastní obchod nebo e-shop, potřebuje moderní a monitorovaný sklad, do kterého může bezpečně uložit veškeré zboží i vybavení podniku. Hledáte sklady k pronájmu v Praze či okolí? Obraťte se na naše moderní sklady PROFIGROUP. Nabízíme malé i velké sklady k pronájmu. A navíc, s možností rozvozů.

Vyberte si velikost přesně podle svých potřeb

Pronájem skladu vyžaduje přesný plán, ve kterém budete vědět, kolik věcí a jakým způsobem je budete uskladňovat. Naše sklady k pronájmu v Praze jsou velké od 1 m2 až po velkoplošné sklady, do kterých s přehledem uložíte třeba i vozový park. Je jen na vás, jak velký sklad si u nás vyberete. S výběrem velikosti skladu vám pomohou naši technici, se kterými dojednáte také další vaše potřeby na uskladnění vašeho zboží.

Sklad s kvalitními regály

Abyste měli ve skladu dokonalý pořádek, je nutné jej vybavit praktickými regály, ve kterých budete mít veškeré zboží připravené k okamžitému odběru. Naši stěhováci mají bohaté zkušenosti se stěhováním těžkých regálů. Nedělejte si starosti, kde sehnat velký vůz, kterým odvezete regály z obchodního domu nebo prodejny. Veškerý inventář připravíme na stěhování, odvezeme a následně opět smontujeme a připravíme k dalšímu použití. Ušetříme vám tak mnoho starostí, financí i vynaložené energie!

Mějte své věci v naprostém bezpečí

Rozumíme, že chcete, aby vaše věci byly v našich skladech v maximálním bezpečí. Proto jsou naše sklady neustále monitorované kamerovým systémem. K nám můžete uložit vše, co zrovna potřebujete.

Při pronájmu skladu zohledňujte nejnižší cenu za pronájem

Především v Praze je pronájem skladu náročný na rozpočet. Naše sklady k pronájmu v Praze jsou nejlevnější! Podívejte se do referencí, kdo v poslední době využil naše sklady k pronájmu, a objednejte si sklad podle vašich potřeb. Kromě skladů nabízíme možnost rozvozu nebo parkování aut vašich kurýrů přímo u skladu.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace