Skladové prostory od PROFIGROUP jsou k dispozici od 1 m2 až po velké sklady. 

Skladové prostory pro podniky i malé živnostníky

Každý podnikatel potřebuje střežený prostor, kam bude moci uskladnit vybavení své firmy, techniku, elektroniku, nábytek, nebo archiv. Pro takové účely je dobré mít dostatečně velký sklad, ke kterému bude mít přístup nepřetržitě 24 hodin a to i o víkendech a svátcích. Naše firma PROFIGROUP se specializuje na pronájem skladů v Praze a nejlepší ceny!

Nejlevnější sklady a skladové kóje pro podnikatele

Naše sklady jsou moderní, suché, neustále monitorované kamerovým systémem, s možností pronájmu většího či menšího skladu dle vašich aktuálních potřeb. Náš tým stěhováků je nepřetržitě připraven, pomoci vám se stěhováním těžkých břemen. Pronájem skladů od PROFIGROUP využívá mnoho pražských i mimopražských firem. Díky možnosti pronájmu skladů lze u nás uložit i velké výrobní linky nebo drané vybavení kanceláře. Sklady jsou určené také pro skladování zásob pro internetové obchody. Velikost skladů nabízíme podle potřeby našich zákazníků.

Proč si objednat sklad u PROFIGROUP

Pronájem skladů u PROFIGROUP

Podívejte se na naše reference, které firmy využívají naše moderní sklady k pronájmu. Nevíte si rady s výběrem velikosti skladu? Obraťte se na naše specialisty! Zavolejte si k nám pro nejvýhodnější pronájem skladů z PROFIGROUP. Naše sklady jsou moderní, suché a určené pro skladování nejrůznějších věcí. K dispozici máme různě velké sklady. S námi nemusíte řešit, kam uložíte aktuálně nepotřebné vybavení vašeho podniku.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace