Pomůžeme vám vybrat velikost skladových prostor pro vaše účely!

Skladování zboží i zásob

Sháníte moderní, zabezpečené sklady, ke kterým budete mít přístup čtyřiadvacet hodin denně? Rozjeďte své podnikání ve velkém a starosti s hledáním skladů si už nedělejte. Naše firma PROFIGROUP se specializuje na pronájem skladů v Praze. Svým klientům zajišťujeme pronájem skladů a skladových kójí od jednoho metru až po velké skladové prostory. 

Skladování drogerie

Pro skladování drogerie je nutné dodržení určitých hygienických podmínek. Naše profesionální skladové prostory PROFIGROUP umožňují skladování zásob drogistického a hygienického zboží. Obraťte se na naše specialisty a vyberte s nimi velikost skladů pro váš e-shop.

Skladování zboží a výrobků

Pro drobné živnostníky, ale také pro velké firmy nabízíme výhodné skladování zboží a výrobků v čistých, suchých a neustále monitorovaných skladech kamerovými systémy. K vašemu skladu budete mít nepřetržitý přístup a to i o víkendech a svátcích. Uskladnit u nás lze veškeré zboží i vaše výrobky. 

Výhody skladování zboží z internetu 

Proč si objednat sklad u PROFIGROUP

Jsme specialisté v oblasti skladování produktů a zboží. Náš tým stěhováků vám je vždy nápomocen při stěhování vašich skladů. Sklady k pronájmu nabízíme od malých skladových kójí až po velké sklady, do kterých s přehledem uložíte i výrobní linky, stroje, techniku a další majetek firmy. Naši specialisté vám pomohou vybrat sklad a v případě nutnosti je možné sklad vyměnit za jinou velikost. Podívejte se na naše reference, jaké firmy si u nás pronajímají skladové prostory!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace