Pronajměte si sklad u PROFIGROUP ve velikosti přesně podle vašich potřeb!

Skladování zahradního vybavení i autodoplňků

Pořídili jste si krásný dům se zahradou, nebo byt s velkou terasou? Pak jistě oceníte prostor, kde uskladníte přes zimu veškeré vybavení, jako je zahradní nábytek, květináče, sochy, truhlíky, doplňky, sekačky a jiné vybavení, které nutně k péči o terasu a zahradu potřebujete, ale nemůžete je nechat vlivům zimního počasí. Jenže co dělat, když nevlastníte sklad ani sklep a v bytě není dostatek prostoru pro tyto věci? Poohlédněte se pro pronájmu skladu v Praze a okolí za ty nejlepší ceny.

Skladování pro fyzické osoby

Ať už budete potřebovat uskladnit sezónní nábytek, elektroniku nebo třeba výbavu pro váš vůz, obraťte se na nás. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, která zajišťuje pronájem skladů a skladových kójí. Naši zákazníci si mohou vybrat velikost skladu přesně podle svých potřeb. 

Proč si objednat sklad v Praze u PROFIGROUP

Proč si objednat sklady nebo skladové kóje u PROFIGROUP

Naše společnost PROFIGROUP se specializuje na pronájem skladů už od roku 2005 a svým zákazníkům nabízíme moderní sklady, určené pro skladování nejrůznějšího vybavení. Vytvořte si ideální podmínky pro uskladnění vašich osobních věcí i vybavení domácnosti  u PROFIGROUP. Naši specialisté s vámi vyberou ideální skladové prostory přímo pro vaše potřeby. Podívejte se na reference, komu jsme pronajali sklad v nedávné době a zavolejte si o váš sklad právě nyní.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace