Pro krátkodobý pronájem skladů v Praze volejte PROFIGROUP. 

Skladování nábytku a osobních věcí během stěhování

Stěhování s sebou přináší leckdy nečekané situace, které nemůžeme ovlivnit. Může nám vypršet nájemní smlouva, zatímco řemeslníci nedokončili své práce. Nebo v bytě není dostatek prostor, kam se sbalenými krabicemi. V takových případech je dobré mít v záloze skladové prostory, kam se vejdou krabice, nábytek i třeba vybavení garáže. 

Kdy doporučujeme pronájem skladů 

Pronájem osobních skladů doporučujeme všem, kteří potřebují získat úložný prostor. Ať už během stěhování, kdy nabízíme výhodný krátkodobý pronájem osobních skladů, nebo dlouhodobý pronájem skladu pro ty, kteří chtějí získat více místa ve svém bytě, domě, dílně, garáži. 

Současný trend moderních městských apartmánů se promítá v moderně zařízených interiérech, kde chybí dostatek úložných prostor. Sklady nebo skladové kóje jsou ideální variantou pro všechny, kteří potřebují uložit například sezónní sportovní vybavení, doplňky pro vůz, osobní věci nebo nábytek. 

Moderní a čisté sklady od PROFIGROUP

Potřebujete sehnat skladové prostory v Praze za nejlepší ceny? Objednejte si skladové kóje od naší společnosti PROFIGROUP. Specializujeme se na pronájem skladů v Praze. Naše sklady jsou moderní, suché a neustále monitorované kamerovým systémem. Do svého skladu budete mít nepřetržitý přístup a to i o víkendech a svátcích. Uložit si u nás můžete například knížky, sportovní vybavení, dětské hračky, spotřebiče i nábytek. U nás budete mít jistotu, že jsou vaše věci v bezpečí, chráněné proti nepříznivým vlivům vlhka a velkých výkyvů teplot. 

Objednejte si sklad u PROFIGROUP

Při stěhování je dobré myslet na nečekané situace. Objednejte si náš tým stěhováků od PROFIGROUP a spolu se stěhováním domácnosti si objednejte také krátkodobý pronájem skladu. S výběrem velikosti vám ochotně pomohou naši specialisté. Podívejte se na naše reference, komu jsme při stěhování pomohli! U nás získáte skvělé služby, které během stěhování oceníte vy i vaše rodina!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace