Dlouhodobý pronájem skladových kontejnerů objednávejte na PROFIGROUP. 

Praktické skladové prostory z kontejnerů

Stále více lidí hledá dlouhodobý pronájem skladových prostor, kam by se daly uložit nejen sezónní věci, knihy, vybavení domácnosti, nábytek, ale třeba také motocykl a vybavení pro automobil. Kde ale sehnat dlouhodobý pronájem skladu, který by byl bezpečný, suchý a čistý? Přesně takové skladové prostory nabízejí skladovací kontejnery. Získejte další úložný prostor za zlomek ceny, oproti nákupu sklepa či garáže. 

skladování Praha

Nejlevnější skladování v Praze 

Každý z nás potřebuje bezpečně uskladnit své osobní věci. Nezoufejte, pokud váš byt nedisponuje velkým množstvím úložných prostorů a nemáte ani půdu či sklep. Zajistěte si dlouhodobý pronájem skladových kontejnerů, které jsou určeny pro uskladnění veškerého inventáře vašeho bytu, či domu. U nás můžete uložit knihy, hračky, historicky cenný nábytek, sochy, ale také osobní věci a běžnou výbavu domácnosti. 

Jak probíhá skladování věcí ve skladovacích kontejnerech u PROFIGROUP

Zavolejte si o svůj skladovací kontejner právě nyní. Náš technik s vámi vyřídí vše potřebné a po zaplacení faktury získáte prostřednictvím SMSky kód skladového kontejneru, ke kterému máte v tu chvíli neomezený přístup. Ke kontejneru můžete přijet i velkým autem. Máte věci, které jsou náročné na manipulaci? Objednejte si manipulační vozík i s obsluhou. Skladování u PROFIGROUP je hračka!

Objednejte si sklad k pronájmu právě nyní

Veškeré osobní věci můžete bezpečně uskladnit do našich moderních a zcela bezpečných skladovacích kontejnerů. Podívejte se na naše reference a objednejte pronájem skladu právě nyní. Garantujeme nejvýhodnější pronájem skladů v Praze a okolí! 

 

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Zvolte účel skladu *

Sklad potřebuji pro:

Zvolte velikost skladu *

"Výběr lokality skladování po dohodě s naším dispečerem."Lokality Praha, okolí Prahy, Středočeský kraj.

Zvolte typ služby *

Požaduji službu:

Popis věcí na uskladnění


Kontaktní údaje *


SEO optimalizace