Pronájem kontejneru

Pronájem kontejneru

Pronájem kontejneru s možností budoucího odkupu.

Novinka v kontejnerovém skladování, mini sklady. Skládané kontejnery o velikosti  5,7 m2 doručíme kamkoliv v České republice.

Kontejner vám složíme na místo dle vašeho výběru. Zajistíme vše potřebné, aby skladovací mini kontejner mohl co nejrychleji sloužit svému účelu. Vyrovnáme zem, usadíme základnu, postavíme stěny a usadíme střechu. Malý kontejner je vhodný na skladování sezonních věcí, zahradního nábytku, nářadí, pneumatik a mnoho dalšího.

Chybí vám garáž, sklep, půda nebo stodola?

Přivezeme vám modulově skládaný kontejner, který lze postavit kamkoliv na váš pozemek. Stačí jen vyrovnat zem a do hodiny od příjezdu už můžete začít nosit věci do svého nového kontejneru.

Plechová konstrukce vydrží roky bez jakékoliv údržby. Velká vrata vám umožní v kontejneru skladovat i rozměrnější věci. K dispozici pevná závora jako zabezpečení proti nechtěnému návštěvníkovi.

V případě pronájmu kontejneru si pro něj po vypršení lhůty pronájmu opět přijedeme, rozložíme a odvezeme. Ceny dopravy jsou individuální dle vzdálenosti od centrálního skladu a délky pronájmu.

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Zvolte účel skladu *

Sklad potřebuji pro:

Zvolte velikost skladu *

"Výběr lokality skladování po dohodě s naším dispečerem."Lokality Praha, okolí Prahy, Středočeský kraj.

Zvolte typ služby *

Požaduji službu:

Popis věcí na uskladnění


Kontaktní údaje *


SEO optimalizace