Reference

Jak nás hodnotí naši zákazníci

AutoDuba Praha AutoDuba Praha

Děkujeme za bezproblémový průběh odvozu nábytku do vašeho skladu a uskladnění na domluvenou dobu. Realizace byla rychlá, flexibilní a profesionálně vedená.

ČAFH ČAFH

Rychlá, srozumitelná a velmi flexibilní domluva. Byli jsme spokojení. Skladování s Profigroup splnilo naše očekávání.

Kardex remstar Kardex remstar

Děkujeme za uskladnění tří kamionů našich produktů, za rychlou domluvu a skvělou spolupráci. Vše proběhlo k naší spokojenosti.

Adecco Adecco

Uskladnění našeho nábytku proběhlo bez komplikací. Veškerá komunikace byla přehledná od objednání, přes fakturaci, až po vrácení nábytku zpět.

Iswari Superfood Iswari Superfood

Pražská pobočka mezinárodní firmy si do skladů Profigroup nechala odvézt nábytek na dobu rekonstrukce. Po podrobném naplánování vše proběhlo bez komplikací a ke spokojenosti obou stran. Nábytek byl vrácen bez poškození. Zákazník byl s naší službou spokojen.

Jana, Dobříš

„Chtěli jsme rekonstruovat dětský pokoj. Nábytek se nám do ostatních pokojů nevešel, a tak jsme ty největší kusy uskladnili u Profigroup Plus. Zamluvili jsme si nejmenší box na nejkratší dobu a vše proběhlo bez problémů,“ vzpomíná na svou zkušenost se skladováním u Profigroup Plus paní Jana z Dobříše.

Petr, Praha Petr, Praha

"Rozhodli jsme se pro rekonstrukci firemních prostor. Aby vybavení kanceláří nebylo dva měsíce v prachu, uskladnili jsme jej u firmy Profigroup. Sklad má kamerový dozor, alarm a v areálu funguje vrátný. Je vidět, že jsou pánové zkušení stěhováci. K tomu neztrácejí humor a v případě potřeby cokoliv vysvětlí. Určitě doporučuji."

Roman, Zličín Roman, Zličín

Oceňuji rychlou a bezproblémovou domluvu. Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno a domluvená cena za stěhování i skladování byla dodržena. Je super, že firma ke skladování nabízí i odvoz.

František, Praha František, Praha

Využil jsem služby skladování Profigroup na přelomu roku 2020 a 2021. Kvůli pandemii COVID 19 jsem byl nucen uzavřít restauraci. Nemohl jsem si dovolit platit nájem za zavřený provoz, a tak jsem se rozhodl snížit si náklady přemístěním vybavení do skladů Profigroup. Pracovníci byli velmi ochotní, pečliví a chápaví. Vše proběhlo hladce. Já teď mohu klidněji spát, protože náklady na skladování jsou mnohem menší než náklady na nájem restaurace. Až se vše uklidní a já načerpán nové síly, najdu si nové prostory pro svou restauraci a nábytek si nechám přivézt. Děkuji Profigroup za profi službu!

Jitka, Příbram Jitka, Příbram

"Pracuji dlouhodobě v zahraničí a chtěla jsem svůj byt pronajmout. Nájemci měli požadavek vlastního vybavení, a tak jsem potřebovala své vybavení uskladnit. Firma Profigroup mi nabídla vhodný prostor ve svém skladu, přijeli čtyři pracovníci a vše odvezli. Vše proběhlo velmi rychle, pánové byli slušní, vstřícní a ochotní."

Miroslav, Barrandov Miroslav, Barrandov

Od firmy Profigroup jsem si nechal uskladnit nábytek z mého třípatrového domu. Odvoz probíhal postupně ve čtyřech fázích, přesně dle mých potřeb. Oceňuji, že mi firma vyšla vstříc a platil jsem pouze za skutečně obsazenou plochu daný měsíc. Určitě doporučuji využít jejich služby. Spojení skladovacích se stěhovacími službami je dobrý nápad a ceny na dnešní dobu, myslím si, poměrně férové.

Stanislav, Zbraslav Stanislav, Zbraslav

"Děkuji za velmi flexibilní pomoc. Prasklo mi topení a potřeboval jsem narychlo odstěhovat a uskladnit nábytek z obývacího pokoje. Firma Profigroup mi dokázala nabídnout férovou cenu, za dvě hodiny se tady zastavili dva stěhováci při přejezdu na jinou zakázku, aby mi posunuli nábytek do vedlejší místnosti a druhý den si pro něj přijeli. Vše vyfotili, zabalili a odvezli, takže já jsem se mohl věnovat začínající rekonstrukci. Doporučuji!"

Jiří, stodůlky Jiří, stodůlky

"Byl jsem mile překvapen kvalitou služeb firmy Profigroup Plus. Skladování jsem si objednal z důvodu rekonstrukce bytu. Veškerý nábytek byl pečlivě zabalen a odvezen do skladu. Vše proběhlo bez zbytečných průtahu, stěhování bylo kvalitní a i navrácení nábytku zpět bylo hladké a v pohodě. Nábytek se vrátil nepoškozený, což bylo pro mě podstatné. Děkuji a budu vás všude doporučovat."

Filip, Jesenice Filip, Jesenice

"Děkuji firmě Profigroup Plus za dlouhodobé uskladnění nábytku. Sklad jsme měli pronajatý na dobu šesti měsíců a nakonec jsme v něm nábytek i osobní věci nechali téměř celý rok. Veškerá komunikace ohledně skladování probíhala bez problémů, vše mi bylo vysvětleno, cena byla dle domluvy. Velmi jsem ocenil, že si firma Profigroup pro nábytek přijela k nám do firmy a zařídila i stěhování. Když jsme konečně našli vyhovující prostory pro naši novou kancelář a prodejnu, firma Profigroup nám nábytek odvezla zpět. Děkuji za férový přístup a bezproblémový průběh."

Martin, Hostivice Martin, Hostivice

"Firmu Profigroup jsem oslovil na doporučení od kolegy, který už jejich služby využil a byl velmi spokojený. Ušetřil jsem tak čas, který bych musel věnovat vyhledání nejspolehlivější firmy na skladování. Sice jsem si nebyl stoprocentně jistý, znáte to - co se jednomu líbí, to si druhý nemusí pochvalovat. Ale to v případě skladování od Profigroup neplatilo. Vše proběhlo tak, jak mi vylíčil kamarád a já jsem za jeho doporučení rád. Kluci z Profigroup před stěhováním vše zabalili, sepsali a opatrně naložili. Rovněž je super, že ačkoliv se ještě musí vše odvézt do skladu a tam vyložit, já už jsem u toho být nemusel. Ušetřilo mi to další čas, kterého nemám nazbyt. Nakonec jsem potřeboval věci uskladnit o měsíc déle, ale prodloužení nebyl žádný problém. Pak jsme se domluvili na vrácení nábytku do mého nového bytu. Je to super služba, vlastně dvě v jedné - stěhování a skladování. Určitě doporučuji."

Pavel, Jíloviště Pavel, Jíloviště

"Skladování od Profigroup jsem využil na přelomu roku 2019 a 2020 celkem na pět měsíců. Všem, kdo si plánují odložit nějaký nábytek do skladu, tuto firmu doporučuji. A také bych doporučil být v odhadu, na jak dlouho potřebujete věci uskladnit, opravdu realista. Já jsem počítal, že náš byt budeme rekonstruovat měsíc a nakonec jsem musel smlouvu čtyřikrát prodloužit. Kdybych si rovnou zamluvil sklad aspoň na tři měsíce, ušetřil bych několik stovek korun. Takže jen doporučení. Jinak služba samotná je super v tom, že máte odvoz i skladování od jedné firmy. Člověka to nijak časově nezatěžuje a navíc je na klukách z Profigroup vidět, že to mají v malíku. Rychle obaleno, rychle odneseno do auta. Příjemní kluci za příjemné ceny. Určitě doporučuji skladování od Profigroup všem.

Pavla, Praha Pavla, Praha

Chtěla bych touto cestou poděkovat firmě Profigroup Plus s.r.o. za služby týkající se stěhování v Praze. Potřebovala jsem narychlo přestěhovat byt 2+1 v Praze. Osobně jsem žádnou zkušenost se stěhováním bytu do této doby neměla, a tak jsem nevěděla, na koho se obrátit. Na internetu mě upoutaly stránky stěhování Praha od Profigroup, a proto jsem vyplnila formulář Nezávazná poptávka po stěhování. Obratem jsem obdržela nabídku a akce stěhování bytu mohla začít. Kompletně zabalit a stěhovat byt 2+1 pro mě bylo nepředstavitelné. Zaměstnanci Profigroup mi ochotně poradili, pomohli a vše potřebné zařídili. S jejich pomocí bylo stěhování bytu hračka a zde určitě neplatí pořekadlo: „Stěhovat se je horší než vyhořet.“ Firmu Profigroup mohu pro stěhování po Praze vřele doporučit.

Zdena, Beroun Zdena, Beroun

„Soused nám vytopil obývák. Abychom mohli stěny a strop vysušit a neriskovali poničení nábytku, rozhodli jsme se jej uskladnit u Profigroup Plus. Pánové byli velmi ochotní, práce jim šla od ruky a nábytek mám u nich uschovaný. Doba rekonstrukce se trochu protáhla, ale ani s prodloužením doby skladování nebyl žádný problém. Službu skladování u Profigroup Plus doporučuji,“ říká paní Zdena z Berouna.

Karel, Praha

„Přesouváme naší restauraci do nových prostor, které ještě nejsou zcela dokončené a proto jsme hledali možnost uskladnění našich stolů, židlí a skříní. Domluva s pracovníky Profigroup Plus byla rychlá, jasná a velmi vstřícná. Výše nájmu mne mile překvapila, neboť rozhodně patří mezi ty nižší. Určitě doporučujeme,“ hodnotí služby Profigroup Plus pan Karel z Prahy.

Martina, Mníšek pod Brdy

„Chystala jsem se na půl roku do zahraničí, a tak jsem se rozhodla svůj byt pronajmout. Osobní věci, postel, jídelní stůl a židle jsem však nechtěla dát k dispozici cizím lidem, a tak jsem se rozhodla využít možnosti uskladnění. Obsah krabic byl vyfocen, vše pečlivě zabaleno a rychle naloženo. Mám už domluvený i termín na vrácení. Vše je jasné, ochotné a nijak drahé,“ říká slečna Martina z Mníšku pod Brdy.

Jaroslav, Praha

„Jako všichni živnostníci mám povinnost archivovat dokumenty. Začalo se mi to v kanceláři kupit, a tak jsem si pronajmul regál ve skladu Profigroup Plus. Mohu tam průběžně posílat krabice se šanony, které již nepotřebuji nebo nechat vyzvednout ty, které již mohu skartovat. Vyhovuje mi, že vím, že do skladu mohou pouze pověření pracovníci a neprocházejí se tam jednotliví zákazníci nebo jiní cizí lidé,“ pochvaluje si pan Jaroslav ze Zbraslavi.

Tomáš, Praha

„Už mě nebavilo poslouchat sousedy, že jim mé pneumatiky překážejí v kočárkárně. Pronajal jsem si ve skladu Profigroup Plus nejmenší box a pneumatiky mám uskladněny tam. Před přezutím mi je přivezou a po přezutí zase odvezou. Super spolupráce a za pár korun,“ je spokojený pan Tomáš z Rudné.

Karel Heřmánek, Praha

Známý mi poradil společnost Progroup, která nabízí uskladnění nábytku a různých věcí od několika dnů až po několik let. Podíval jsem se tedy na internet, kde jsem nalezl dostatek informací a také zkušeností uživatelů. Domluva s pracovníky společnosti byla velmi rychlá, bez problémů a také mi ochotně vše vysvětlili. Následující pracovní den za mnou pracovníci přijeli a vše naprosto skvěle zabalili. Líbí se mi fakt, že jsem nemusel přesně dávat datum, kdy bych chtěl nábytek dovézt zpět, protože ani zatím nevím, jak dlouho rekonstrukce bude trvat, mám pouze přibližné informace, které se mohou změnit. Pracovník společnosti mi ochotně sdělil, že až budu nábytek potřebovat přivézt, mám zavolat, což toto řešení je pro mne naprosto vyhovující. Jsem velmi rád, že sklady ve kterých se nyní můj nábytek nachází, jsou větrané, čisté, suché a hlídané, protože takto se můžu plně soustředit na probíhající rekonstrukci. Jednání a ochota pracovníků společnosti Progroup mě přesvědčila o tom, že jsou to lidé na svém místě i přesto, že jsem člověk, kterého zajímá naprosto vše ohledně mých věcí, tak pracovníci se mnou jednali ochotně a bez arogance se kterou se bohužel dost často potýkám. Se zabalením nábytku jsem se také nemusel zabývat, protože vše k mé plné spokojenosti vyřešili pracovníci dané společnosti. Po mé zkušenosti se společností Progroup můžu říct, že jsem spokojen a nadšen zároveň a do budoucna také vím, že služby dané společnosti jistě využiji. Karel Heřmánek, Praha.

Iveta, Praha

Po deseti letech jsme s přítelem dospěli k závěru, že se naše cesty rozejdou a protože jsem bohužel neměla na koupi vlastního bytu, musela jsem situaci řešit dočasně návratem k rodičům. Problém ale nastal s vybavením, kterého najednou bylo příliš a tak jsem hledala vhodné řešení, jak by to šlo řešit. Sedla jsem tedy k internetu a našla několik společností, které nabízejí uskladnění věci dlouhodobě. Bohužel cena, kterou požadovali, byla pro mě vysoká, naštěstí jsem ale narazila na společnost Profigroup, která nabízí dlouhodobé uskladnění věcí za cenu oproti konkurenčním společnostem více než přijatelnou. Velkou výhodou pro mě byly i skvělé recenze, které mě přesvědčily o tom, že tato společnost bude pro mě správnou volbou. Zavolala jsem tedy na uvedené telefonní číslo a sjednala jsem si rovnou na následující pracovní den převoz věcí do skladu. Jsem velmi ráda, že sklady, které nabízí společnost k pronájmu, jsou hlídané a to i o víkendech. Zaměstnanci společnosti byli ochotní a velmi si cením toho, že zvídavým sousedům absolutně nic neprozradili, jelikož přeci jen tato situace není příjemná pro nikoho. Mé vybavení, které odváželi do skladu, také naprosto suprově zabalili a při manipulaci si dávali pozor, sice se jedná pouze o věci, které se dají nahradit, ale je pravda, že peněz na zbyt má málokdo z nás. Za sebe jsem se službami společnosti Profigroup moc spokojená a mohu je s klidným svědomím doporučit. Iveta, Praha

Simona, Praha

Bohužel život nenese nám lidem pouze radosti, ale bohužel i starosti. Takhle jsem se cítila před dvěma měsíci, když jsem přišla z práce domů a našla byt vytopený, především kuchyně utrpěla největší zkázu, i když podlahy po celém bytě bude potřeba vyměnit v budoucnosti také. Nejprve jsem vůbec nevěděla kam se obrátit a co řešit dříve. Po počátečním šoku a také úklidu jsem začala přemýšlet o tom, kam s nábytkem, abych mohla začít řešit rekonstrukci kuchyně. Naštěstí díky pomoci internetu jsem našla společnost Profigroup, která nabízí dočasné uskladnění věcí. Skvělé je, že skladovací prostory, které společnost Profigroup nabízí, jsou různé velikosti a od tohoto se také odvíjí cena za uskladnění. Vybavení mé kuchyně je střídmé a cena, za kterou mi po dobu nutnou daná společnost věci uskladnila, byla více než příznivá. Plusem, který mě o kvalitě této společnosti přesvědčil, byli především spokojení zákazníci. Profesionální přístup, šikovnost a vstřícnost pracovníků jsem si i já chtěla vyzkoušet na vlastní kůži. Tak jsem zvedla telefon a kontaktovala je. Rychlost, se kterou pracovníci společnosti začali můj problém řešit, mě trochu překvapila. Odvoz mého vybavení dohodli již na následující pracovní den s tím, že až budu mít rekonstrukci za sebou, zavolám a pracovníci společnosti mi mé vybavení dovezou zpět. Odhad rekonstrukce mé kuchyně byl plánován přibližně na čtrnáct dnů. Pracovníci společnosti dorazili přesně na čas, veškeré vybavení naprosto skvěle zabalili, nafotili, takže jsem přesně věděla, kde jaké věci mám a poté vybavení odvezli. Strašně mě potěšili tím, že jsem se nemusela o nic více starat – DĚKUJI! Po provedené rekonstrukci, která se bohužel protáhla, zase pracovníci přivezli mé vybavení zpět. Vše mi pomohli vybalit a dokonce také postavili nábytek na místo, které jsme si předem dohodli. Vytopení bytu a celá tato zkušenost pro mě byla velice nepříjemná. Díky společnosti Profigroup, jsem ale zjistila, že s kvalitní pomocí a vstřícným přístupem se dá zvládnout naprosto vše. S díky Simona Praha.

Filip, Praha Filip, Praha

Každý majitel nemovitosti se občas potýká se situací, kdy potřebuje veškerý inventář vystěhovat a bezpečně uskladnit. Pokud i vy hledáte skladování nábytku v Praze a okolí, obraťte se na společnost PROFIGROUP! My tak učinili a dobře jsme udělali. Ušetřete za dlouhodobý pronájem skladu až 30 % Chystáte se rekonstruovat váš byt či dům a potřebujete sehnat skladové prostory pro vybavení vaší domácnosti, nábytek i osobní věci? Pokud hledáte moderní, suché a bezpečné sklady v Praze a okolí, pak se neváhejte obrátit na firmu PROFIGROUP. Zajišťuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních skladů, které jsou určené pro uskladnění veškerého inventáře vašeho bytu, či domu. Můžete uložit knihy, hračky, historicky cenný nábytek, sochy, ale také osobní věci a běžnou výbavu domácnosti. Jak probíhá skladování věcí u PROFIGROUP Zavolejte si o svůj pronájem skladu v Praze právě nyní. Technik s vámi vybere velikost skladu přesně pro vaše potřeby. Domluví s vámi termín, kdy si stěhováci budou moci u vás vyzvednout vaše věci určené k uskladnění a v dohodnutý čas k vám přijedou stěhováci s vozem, se kterým bezpečně odvezou vaše věci do skladů. Po ukončení pronájmu skladu vám opět všechny věci přivezou na místo určení. Výhody pronájmu skladu u PROFIGROUP Zajišťují skladování na klíč nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem skladů sklady jsou moderní, čisté a suché všechny sklady jsou nepřetržitě monitorovány kamerami Objednejte si sklad k pronájmu právě nyní Veškeré vybavení domácnosti, ale také věci z půdy nebo garáže můžete bezpečně uskladnit do skladů k pronájmu od PROFIGROUP. Podívejte se na jejich reference a objednejte si velikost skladu přesně podle vašich potřeb. Garantují nejvýhodnější pronájem skladů v Praze a okolí!

MÁTE DOTAZ? POTŘEBUJETE PORADIT?

Zvolte účel skladu *

Sklad potřebuji pro:

Zvolte velikost skladu *

"Výběr lokality skladování po dohodě s naším dispečerem."Lokality Praha, okolí Prahy, Středočeský kraj.

Zvolte typ služby *

Požaduji službu:

Popis věcí na uskladnění


Kontaktní údaje *


SEO optimalizace