Do skladovacího kontejneru od PROFIGROUP!

Skladovací prostory nabízejí úložný prostor pro zahradní techniku i autodoplňky

Podzim je v plném proudu, a tak nezbývá nic jiného než své auto, motorku a zahradu připravit na zimu. Vše začíná přezutím pneumatik z letních na zimní, přípravy motorky na zimní měsíce a úklid zahrady. Kam ale uskladnit rozměrný zahradní nábytek, gril, zahradní techniku, bazén, vířivku a další vybavení, které je nutné ochránit před mrazem, sněhem a případnými nezvanými hosty? Využijte pronájem skladovacích kontejnerů v Praze. Naše stěhovací firma PROFIGROUP se specializuje na pronájem skladovacích kontejnerů. Rezervujte si svůj kontejner právě nyní a získejte další úložný prostor za minimální měsíční náklady. 

pronájem skladovacích kontejnerů

Skladujte své věci moderně i vy!

Stále přemýšlíte, kde vzít úložný prostor navíc? Využijte moderní způsob skladování i vy! Skladovací kontejnery jsou nejen v České republice hojně využívány pro uskladnění osobních věcí, elektroniky i vybavení dílny. Kontejnery jsou navrženy tak, aby vydržely složitou manipulaci. Díky tomu jsou bytelné, stabilní, pevné a bezpečné. 

Skladujte bezpečně i drahé věci 

Naše skladovací kontejnery k pronájmu jsou nepřetržitě hlídány kamerovým systémem. Přijet si můžete vlastním vozem až ke svému kontejneru a pokud budete potřebovat, využít můžete pronájem vysokozdvižného vozíku i s obsluhou. To pro případ, že budete potřebovat uskladnit něco velkého či těžkého. 

Stačí si sklad objednat právě teď!

Objednejte si svůj skladovací kontejner a neřešte, kam se svými věcmi. Zaplaťte fakturu a pomocí kódu obdrženým v SMS zprávě, vydejte se ke svému kontejneru a můžete jej začít plnit svými věcmi. Podívejte se na naše reference, kdo si u nás skladovací kontejnery pronajímá. Naše sklady využívají soukromé osoby, živnostníci i velké firmy! 

 

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Zvolte účel skladu *

Sklad potřebuji pro:

Zvolte velikost skladu *

"Výběr lokality skladování po dohodě s naším dispečerem."Lokality Praha, okolí Prahy, Středočeský kraj.

Zvolte typ služby *

Požaduji službu:

Popis věcí na uskladnění


Kontaktní údaje *


SEO optimalizace