Jsme tu pro vás

Ať už se potřebujete jen zbavit něčeho, co vám zabírá místo nebo chystáte rekonstrukci a nemáte kam přesunout stávající nábytek, Profigroup skladování je tu pro vás. Navíc oproti jiným firmám nabízíme také odborné zabalení a odvoz.

Skladujeme od prázdnin

Službu skladování spoustila firma Profigroup během letních prázdnin. Zpočátku pouze v testovacím provozu, ale od září již služba plnohodnotně funguje. A sklady se rychle plní, přičemž zákazníci jsou z naprosto odlišných koutů Prahy a mají odlišné potřeby.

Kóje o velikosti 15 m vedou

Nejžádanějšími prostory jsou skladovací kóje o velikosti patnáct metrů čtverečních. Ta poskytuje dostatečný prostor pro veškerý nábytek z bytu 1+1 i většího a věci nejsou namačkané na sobě. Co se týká délky skladování, nejvíce zákazníci využívají dobu tří měsíců.

Nezávazná poptávka

Na našich stránkách se rychle zorientujete. Jednotlivé kroky vás vedou přes výběr kóje, doby uskladnění, možnosti připojištění, až po nezávaznou poptávku. Po odeslání formuláře vás bude kontaktovat náš operátor, s nímž můžete domluvit termín nebo se ho zeptat na vše potřebné.

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Zvolte účel skladu *

Sklad potřebuji pro:

Zvolte velikost skladu *

"Výběr lokality skladování po dohodě s naším dispečerem."Lokality Praha, okolí Prahy, Středočeský kraj.

Zvolte typ služby *

Požaduji službu:

Popis věcí na uskladnění


Kontaktní údaje *


SEO optimalizace