Logistika

LOGISTIKA, SKLADOVÁNÍ A DOPRAVA PRO PRAHU A STŘEDOČESKÝ KRAJ

Zajišťujeme logistiku na klíč pro podnikatele a živnostníky. Zajistíme vykládku vašeho kamionu, uskladnění zboží do našich skladů a dle potřeby pak odvezeme zboží zákazníkovi.

Logistika a skladování zboží pro živnostníky a podnikatele

Hledáte pomoc s logistikou a skladováním Vašeho zboží? Ať už jste drobný živnostník nebo velká firma, obraťte se na nás. Zajišťujeme odbornou logistickou podporu pro Vaše podnikání službou "na klíč."

Jak logistika funguje?

Zajistíme vykládku kamionu s Vaším zbožím, které následně uskladníme do našich prostor. Až bude správný čas, stačí nám zavolat a my vybrané zboží naložíme a odvezeme Vašemu zákazníkovi. Vám odpadá starost spojená s veškerou logistikou zboží, materiálu či zásob. Vše zajišťujeme s maximální přesností, rychle a profesionálně. Obrátit se na nás můžete kdykoliv. Rychlá domluva s námi je klíčem úspěchu k Vašemu podnikání!

Jak zajišťujeme logistiku, skladování a dopravu v Praze a Středočeském kraji:

Naše sklady jsou připravené ke skladování nejrůznějších druhů materiálů. Skladování zajišťujeme v regálech, na paletách i na volných plochách. Nabízíme možnost skladování pro nadrozměrné zboží. Pro požadované parametry zajistíme požadované podmínky na přání zákazníka. Zajistíme vytápěný prostor, chladící prostor, bezprašné prostředí, apod.

Jaké další služby zajišťujeme v oblasti skladování a dopravy:

 

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Zvolte účel skladu *

Sklad potřebuji pro:

Zvolte velikost skladu *

"Výběr lokality skladování po dohodě s naším dispečerem."Lokality Praha, okolí Prahy, Středočeský kraj.

Zvolte typ služby *

Požaduji službu:

Popis věcí na uskladnění


Kontaktní údaje *


SEO optimalizace