Pronajměte si skladové prostory v PROFIGROUP!

Skladování zahradního nábytku nebylo jednodušší

Terasa, altán, balkon. To jsou místa, která se od brzkého jara proměňují v další obytný prostor. Aby ne! Kdo by si nechtěl užívat příjemný relax na sluníčku, grilování, posezení u večerní skleničky vína na krásně upravené, pohodlně zařízené terase? Dnešní doba nás naučila, trávit více času doma. Proto lidé hodně investovali do rekonstrukce právě teras a balkonů. Ale aby nábytek, gril a další vybavení sloužily dlouhé roky, je nutné, ochránit je před nepříznivými vlivy počasí. Kam ale se všemi věcmi, pokud nemáte garáž či sklep? Jednoduše si pronajměte skladové prostory od PROFIGROUP! 

skladování na klíč

Kdy doporučujeme pronájem skladů? 

Skladové prostory doporučujeme všem, kteří potřebují najít rychlé a levné uskladnění svých osobních věcí. K tomu vám skvěle poslouží naše skladové prostory. Zavolejte našim technikům do PROFIGROUP a domluvte s nimi velikost skladu, kterou opravdu potřebujete. Nabízíme sklady od jednoho metru, až po velké skladové prostory, kam můžete bez starostí umístit celé vybavení domácnosti. Skladování nebylo nikdy jednodušší!

Jak probíhá skladování u PROFIGROUP?

Až budete mít domluvenou velikost skladu, můžete začít balit. S našimi stěhováky si domluvte termín, kdy u vás vyzvednou vaše věci. Stěhováci je následně odvezou do našich skladů, kde budou zcela v bezpečí. Naše sklady jsou moderní, čisté a suché. Jsou nepřetržitě monitorované kamerovým systémem. A až budete potřebovat, stačí zavolat a naši stěhováci vám opět vaše věci v dohodnutý čas přivezou. 

Objednejte si skladové prostory právě nyní

Už si nemusíte dělat těžkou hlavu z toho, kam umístíte pár krabic nebo celou vaši domácnost. V našich skladových prostorech nabízíme různě velké skladové kóje, do kterých umístíte vše, co potřebujete. Podívejte se na naše reference, kdo všechno využívá služeb skladování Praha.

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Zvolte účel skladu *

Sklad potřebuji pro:

Zvolte velikost skladu *

"Výběr lokality skladování po dohodě s naším dispečerem."Lokality Praha, okolí Prahy, Středočeský kraj.

Zvolte typ služby *

Požaduji službu:

Popis věcí na uskladnění


Kontaktní údaje *


SEO optimalizace