Pokud budete chtít uskladnit nábytek, například během rekonstrukce nebo během doby, kdy budete nábytek prodávat, využijte naši službu skladování se stěhováním. Zajistíme pro vás kompletní službu.

Skladování se stěhováním

Když potřebujte uskladnit drobné věci nebo uskladnit nábytek, budete určitě hledat i někoho, kdo vám zajistí dopravu do skladu. Při objednání služby skladování se stěhováním vám tato starost ubyde. My se totiž o vše postaráme a na vás bude si stěhování užívat.

Naše sklady jsou suché, větrané a zabezpečené. Co víc si přát? Na své věci se kdykoliv po předchozí telefonické domluvě můžete přijet podívat, případně do vaší kóje další kusy nábytku přidávat nebo naopak jednotlivě odebírat.

Máme velké zkušenosti se stěhováním bytů, stěhováním kanceláří a také s vyklízením.

Jsme zkušení stěhováci

Za dobu naší působnosti jsme již stěhovali řadu domácností i firem, včetně velkých nadnárodních koncernů. Zajišťujeme i samostatně dopravu nebo vyklízení jakýchkoliv prostorů. Neváhejte se na nás obrátit s vaší žádostí. My uděláme maximum, abychom vám vyšli vstříc.

Pro stěhování do skladu využíváme moderní vozový park, řadu pomůcek pro stěhování, kvalitní obalový materiál a zkušené pracovníky. Všichni naši kluci prošli náročným školením, mluví česky a vždy se snaží vyjít zákazníkům vstříc.

V našich skladech můžete mít své věci jak dlouho budete potřebovat. Vše je smluvně podloženo, možnost prodlužování nájemného je samozřejmostí.

Kontaktujte nás a my vám poradíme

Jsme tu, abychom vám poradili a pomohli s realizací vaší poptávky. Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o stěhování, skladování, vyklízení nebo montáž nábytku. Vše umíme a vše nabízíme za rozumné ceny.

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Zvolte účel skladu *

Sklad potřebuji pro:

Zvolte velikost skladu *

"Výběr lokality skladování po dohodě s naším dispečerem."Lokality Praha, okolí Prahy, Středočeský kraj.

Zvolte typ služby *

Požaduji službu:

Popis věcí na uskladnění


Kontaktní údaje *


SEO optimalizace